No products were found matching your selection.

בורדר לחדרי ילדים

בורדר לחדרי ילדים – הורים רבים משקיעים כמות כספים גדולה בביתם, הן בכדי לשפר את איכות חיי ילדיהם והן לשפר את איכות חייהם שלהם. אחת מההשקעות העיקריות בבית הן חדרי הילדים. יותר ויותר הורים מגלים מודעות לאיכות הריהוט ויישומו לאורך שנים מכיוון ומוצר טוב אינו זקוק לתחליף. לפחות לתקופה ארוכה. כמו כן, עולה דגש חזק מאוד ליצור בבית אווירה בטוחה ונעימה שתאפשר לילד להתפתח ולגדול בתנאים הטובים ביותר. בכך, עם השנים לילד תהיה משפחה משלו והוא ינהג כלפי ילדיו בהתאם. כשחושבים על חדר ילדים, אחד הדברים הראשונים העולים לראש הם בטיחות. תחום בטיחות לילדים הינו החשוב ביותר על מנת לתת לילד סביבה בטוחה לגדול להתנסות וללמוד. פן נוסף חשוב אשר הורים רבים נותנים לו דגש הוא עיצוב החדר.

בורדר לחדרי ילדים – בין אם מדובר בילד או ילדה, כל הורה רוצה לספק את עיניו ועניינו של ילדו על ידי עיצוב מעניין לחדר שייתן לו השראה ללמידה והנאה ויסב לו אושר בכל רגע בו הוא נמצא. ברשות ההורים אמצעים רבים בכדי לעצב את החדרים החל מהריהוט בתוך החדר ועד לקירותיו. אחד השימושים הנפוצים הוא השימוש בצבעים. מרבית הילדים נמשכים לצבעים בהירים עקב סיבה מדעית מאוד פשוטה. ההעדפה לצבעים בהירים נוצרת בגילאים המוקדמים מכיוון והעיניים שלהם עדיין לא התפתחו באופן מלא. תפיסת הצבע שלהם נוטה לבהיר מכיוון ותפיסתם לצבעים יותר חלשים פחות חזקה. כאשר ילדים שואפים באופן קבוע להבין את סביבתם, חפצים בולטים ובהירים יותר מגרים ומעניינים עבורם. אחת הדרכים הראשונות בהם ילדים לומדים לסדר היא דרך צבע, יחד עם זאת, חלק מהמלים המוקדמות אשר הם לומדים הינם של צבעים ולכן, הצבעים הבסיסיים בעלי ההגיה הקלה הינם מושכים בעיניהם. רופאים מבינים שצבעים עשויים להשפיע על הרגשות ולכן, שימוש נכון בצבעים עשוי לתרום להעצמת את התפתחות הילד.

בורדר לחדרי ילדים – אחת הטכניקות המצויינות לניצול חדרי הילדים הינה השימוש בטפטים. צבעים בהירים ודוגמאות חינניות יכולות להכניס חיות לתוך חדרו של הילד ולהנעים את שהותו לאורך ילדותו. בעוד כלי חזק זה מספק פיתרון יצירתי ויעיל לחדר, לעתים נדמה שכיסוי כל הקיר בטפט הינו מוגזם, יקר או שניהם יחדיו. תמיד ניתן לכסות חצי מהקיר בטפט, בין אם זה החלק העליון או התחתון, אך תיווצר תחושה של חיתוך חד מדי בין החלק המודבק אל החשוף. בשביל לתקל בעיה זאת, נעשה שימוש בטכניקה נלווית מאוד חזקה המשתמשת במוצר הנקרא בורדר. הבורדר כשלעצמו, הינו דומה מאוד בהרכבו לטפט ולעתים זהה אך לעומת הטפט מאופיין ברוחב צר יותר (הסטנדרטי כעשרה עד עשרים סנטימטר והגבוה או גדול הינו עד כחצי מטר). מטרת השימוש העיקרית בבורדר היא יצירת גבול לרוחב הקיר (שכן בורדר הינה המילה באנגלית לגבול). גבול זה ניתן למתוח בכל גובה שרוצים כאשר הנהוג ביותר כיום הוא הדבקה באמצע. לעתים שימוש בבורדר עצמו ללא טפט גם יכול להוסיף מימד, נופח וחיים לחלל. בדומה לטפט, בורדרים מגיעים בשלל צבעים  וצורות ורבים מהם מתאימים לחדרי הילדים.

בורדר לחדרי ילדים – נושאים מופשטים כגון כוכבים וצורות אורגניות יכולים לחבר את הילד לתחושות המרחב והפשטות אשר קיימת בטבע ולעודד ליצירתיות וחשיבה סופטנטית. יישום נכון של בורדרים מסוג זה, יחד עם עיצוב החדר למראה טבעי יותר יקנה לחלל אווירה של חופש ומרחבים. כמו כן, ילדים אוהבים חיות. כל ילד אוהב חיות בצורה כזאת או אחרת, דבר הפותח את האפשרויות לבורדרים יותר מפורטים. דוגמאות של חיות ביער, קופים בג’ונגל, פרפרים וחיות חביבות מאויירות באופן נעים שמשדר טוב, יכול להגדיל את ביטחונו של הילד בבעלי החיים ולהכניס הנאה בכל פעם שנכנס אל חדרו. ניתן למצוא רעיונות מגוונים נוספים אשר מדברים אל עולם הילדים ומציתים את דמיונו כמו למשל פיות אשר ילדות מאוד אוהבים או פיראטים לבנים. רעיונות פנטסטיים כאלו עוזרים להצית את הדמיון ולפתח חשיבה מחוץ לקופסא. הרבה אנשים יכולים לחזור בזיכרונם אחורה והעלות זיכרונות ממשחק עם מקל והדמיון שהוא חרב, או להסתכל על העץ ולהעמיד פנים שהוא דרקון גדול ואפילו לנסות לטפס עליו. חשיבות הרעיונות הפנטסטים בילדות חיוני לפיתוח הדמיון ותורם בחיים המאוחרים ליצירתיות הבאה לידי ביטוי בכל נקודות החיים.

בורדר לחדרי ילדים – אז נבחרו הצבעים המתאימים, נבחר הבורדר המתאים ביותר לילדכם ועתה העת לקנות וליישם את הרכישה. מחירי הבורדרים האיכותיים בארץ נעים בין קצת יותר ממאה שקלים ועד כשלוש מאות שקלים כתלות ברוחב הבורדר ואורכו. אורך הגליל יכול להגיע עד לכעשרה מטרים. כל הנתונים הללו חשובים בכדי להעריך את ההשקעה הנחוצה בכדי לממש את העיצוב שתוכנן מראש. איכות הבורדרים חשובה מכיוון וחברות המייצרות מוצרים אלו מודעות לבטיחות הצרכן ועל אחת כמה וכמה מבטיחים להורים שקט נפשי בכל הקשור להכנסת המוצר לחדר ילדיהם. כל הבורדרים והטפטים האיכותיים מגיעים עם דבק בלתי רעיל לנשימה ומאכל ומהווים חומר הדבקה מצויין עבור מטרה זאת.

בורדר לחדרי ילדים – אפשרויות העיצוב באמצעות הבורדר מאוד מגוונות ויכולות להפיק אפקטים שונים ומעניינים. שימוש באמצעות בורדר להפרדת קיר הצבוע בשני צבעים שונים יכול לתת תחושת מעבר יותר נינוחה ביניהם. יישום של טפט לחצי  העליון או התחתון של הקיר ותחימת האמצע באמצעות בורדר הינה אפשרות פופולארית. יש מעצבים נועזים הלוקחים שתי תחימות של בורדר ומחלקים את הקיר לשלוש כאשר פה נפחות אפשרויות נוספות כגון שימוש בשלושה צבעים או שניים בשילובים כאלו ואחרים. בעוד מעצבים כאלו ואחרים משותללים עם דמיונם, אחרים נוטים לעצב באמצעות תחימה אחת של בורדר ללא צבעים נוספים ובכך יוצרים עניין באופן עדין. בין אם הדמיון משתולל או נוטה לכיוונים עדינים יותר, בורדר בחדרי הילדים הינה אופציה מצויינת לעיצוב והבלטת המרחב.

בורדר לחדרי ילדים