חדרי שינה – טפטים לחדרי שינה

חדרי שינה | מאיירס טפטים

טפטים לחדרי שינה.
טפטים לחדרי שינה כולנו היינו רוצים שהחדר שינה שלנו יראה כמו חדר בבית מלון.
אפשר לאמר שטפט הוא אחד הכלים לשדרג את החדר למראה של סוויטת יוקרה.
בואו נראה יחד איך עושים את זה:
לאלה שרוצים להשקיע, יכול להיות יפה לחפות את כל החדר, הטפט כאילו עוטף אותך ומוסיף אווירה נעימה וחמימה לחלל. אפשר לבחור את אותו טפט לכל החדר ואז זה חייב להיות משהו מאד מינימליסטי ועדין או אפשר לשלב, לדוגמא קיר אחד עם מדליונים ויתר הקירות טפט פסים תואמים שמשתלבים בצורה מושלמת אחד עם השני. ברוב הקטלוגים אפשר למצוא אופציות רבות של שילובים מעניינים ומפתיעים.
לאלה שמסתפקים בקיר אחד, הקיר שמאחורי הראש מיטה הוא הקיר שהכי מתבקש ליישם עליון טפט זה משדרג את המיטה ואת כל החדר.
זהו בעצם מצב אידיאלי, קיר אחד עם טפט, קיר נוסף חלון ווילון מתאים, קיר אחד תפס הארון וקיר אחרון אפשר כמה תמונות מפוזרות על הקיר בצורה מעניינת,
לא נשכח מנורה תלויה באמצע התקרה ו2 מנורות לילה מצידי המיטה והחדר מהמהם!!! זהו, לא יוצאים יותר לבלות בבתי מלון…
במקרים שהקיר שמאחורי הראש מיטה הוא עם חלון, מחשבים מסלול מחדש ויש כמה אופציות יפות לא פחות.
בסגנון הקלאסי מאד יפה לחפות את כל ההיקף חצי גובה חלק עליון של הקיר עם טפט עדין כמו מדליונים קטנים או טקסטורה מיוחדת ועוד המון אפשרויות, כמובן שאז חייבים פרופיל אלגנטי בין הצבע בחלק התחתון לטפט בחלק העליון. החלוקה היא בדרך כלל בקו החלון.
אם בכל אופן רוצים רק קיר אחד ואת הקיר של המיטה תפס חלון אפשר בהחלט ליישם טפט בקיר שמול המיטה או מצדי המיטה, כל חדר לפי הנתונים שלו וכהשלמה אולי ניקח את השאריות שנשארו מהטפט נמסגר אותם ונתלה אותם מצדי הוילון בקיר שמאחורי הראש מיטה.
אם התעקשתם וכן החלטתם ליישם את הטפט על הקיר עם החלון מאחורי הראש מיטה, שימו לב שיש לעצב ולהתייחס ליתר הקירות, חשוב שיהי שיווי משקל עיצובי בכל הקירות במידה שווה פחות או יותר.
המבחר של הטפטים המתאימים לחדרי שינה הוא עצום, מהקלאסי בסגנון פרובאנס עד המודרני הגאומטרי בצבעים חזקים… כמובן כל אחד לסגננו ולטעמו.

מקווים שעזרנו והחכמנו, ואם אתם עדיין מסתפקים אתם מוזמנים בשמחה רבה לאולם התצוגה של מאיירס טפטים בדייזין סנטר, שם העמדנו לשרותכם צוות מוכרות בעלות ניסיון ורקע בעיצוב פנים שתעזורנה לכם להגיע לבחירה המוצלחת ביותר.