חדרי ילדים ותינוקות

טפטים לחדר ילדים
קניתם מיטה יפה, הארון גם כן יפה ותואם למיטה.
וילון יש וגם מנורה יפה מתנדנדת לה במרכז, החדר בהחלט יפה אך עדיין חסר משהו. זה עדיין לא נראה כמו שחלמנו וכמו שרואים בפרסומות ובקטלוגים. מה עוד אפשר להוסיף?
אולי טפט? רעיון מצוין.
אבל מה נבחר? טפט לכל החדר? רק קיר אחד עם טפט? איזה הדפס? אולי רק חצי גובה ובורדר? התבלבלתם? אל דאגה אנו פה כדי לעזור לכם לבחור טפט נכון ובטוב טעם.
ראשית חשוב לזכור שבחדרי ילדים בד”כ יש כבר צבעוניות בסיסית,  בכלי מיטה, המשחקים, הדובים, המדף עם הספרים וכו’ ולכן מומלץ כן ללכת על כיוון יותר עדין ושקט.
נעשה חשבון שבד”כ בקיר אחד יש ארון וקיר אחד עם חלון ועליו וילון נשארו לנו 2 קירות ריקים הדורשים עיצוב כלשהו וטפט באמת יכול לעשות את העבודה ולהשלים את העיצוב של החדר לרמה של חדר חלומי ממש מהתצוגה…
אפשר לבחור טפט אחד עם הדפס המתאים לרמת הגיל של דיירי החדר וליישם אותו על 2 קירות או להיות יותר יצירתיים ולבחור 2 סוגי הדפסים המשתלבים יפה ועל כל קיר ליישם טפט אחר.
רוצים לחסוך? קיר אחד טפט והקיר השני יקבל תמונות או מדבקות קיר.
חשוב לתת לחדר מעין שיווי משקל עיצובי ולדאוג שכל קיר יקבל יחס.
במקרה של קיר אחד אפשר גם לחשוב על כיוון ייחודי של טפט תמונה שזהו בעצם תמונה אחת שמתפרסת על כל הקיר..(ראה מאמר נפרד בנושא)
לתינוקות ממש אפשר ויפה לחפות רק חצי גובה תחתון את כל ההיקף של החדר ואז כפס מפריד בין הצבע לטפט חייבים לשים בורדר תואם או פרופיל אלגנטי.
את הפרופיל ניתן לצבוע באחד הצבעים מהטפט והתוצאה יפה להפליא.
הטפט כמובן רחיץ ברמה מסוימת שזה יתרון גדול בחדרי ילדים, ואם רוב החדר עם טפט או חצי הקף כל החלק התחתון הרווחתם שלא צריכים לצבוע את החדר לקראת פסח אלא פשוט לנקות לפי הצורך..
לרוצים ללכת על בטוח ואוהבים מראה נקי עם שיק נמליץ טפט פסים, זהו גם פתרון לאלה שמתלבטים ולא מתחשק להם החליף כל כמה שנים את הטפט כך שפסים מתאים לכל גיל ולכל סגנון.  תופתעו לגלות את מאות האופציות הקימות היום בטפטים פסים…